Haber

Maçın geliri depremzedelere bağışlandı

Kahramanmaraş’ta 11 ilde yıkıma neden olan depremlerin ardından spor Grup tek yürek olurken, 1984 Musspor’dan da bir katkı geldi. 1984 Musspor, Bursa Yıldırımspor ile oynadığı maçın gelirini depremzedelere bağışladı.

Muş’ta yaşanan olumsuz hava koşulları ve deprem felaketi nedeniyle ertelenen ve bugün oynanan Muşspor ile Bursa Yıldırım Spor maçının tüm geliri depremzedelere bağışlandı. 21. hafta erteleme maçında Bursa Yıldırım Spor’u konuk eden 1984 Musspor, rakibini 1-0 mağlup ederek puanını 28’e yükseltti. Son 5 maçında sadece bir galibiyeti bulunan Bursa Yıldırım Spor’un 24 puanı bulunuyor. 1984 Musspor Kulübü Başkanı Nevzat Kaya’nın başlattığı kampanyaya taraftarlar da yoğun ilgi gösterdi.

Muşspor Başkan Yardımcısı Orhan Kaya, yardımları değerlendirerek, “1984 Muşspor ve Bursa Yıldırımspor maçının gelirlerini depremzedelere bağışladık. Taraftarımızın böyle birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi çok güzel. Bu yükü birlikte aşacağız. Umarım takımımızı zirvede görürüz.”

Taraftarlardan İsmail Özkan, kampanyaya 3 bilet alarak destek verdiğini belirterek, “Maçın geliri depremzedelere bağışlandığı için bu kampanyaya 3 bilet alarak destek olduk. Takımımıza başarılar diliyorum. .” – MUŞ

yunak-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu